#9 Wędrownicza Wyżera jablko-ruchomy-obrazek-0047

 

W piątkowy wieczór odbyła się Wędrownicza Wyżera #9 organizowana przez naszą drużynę. Jak przy każdej edycji, zaprosiliśmy wszystkich wędrowników z Hufca Poznań-Wilda. Nie zabrakło rozpoczynającego wyżerę ogniska, podczas którego Namiestnik Wędrowników zapowiedział nadchodzące w namiestnictwie zmiany, a także zaśpiewał nam Pieśń Krasnoludów! Odbyło się odczytanie Kodeksu Wędrowniczego (nieco innowacyjniej niż dotychczas), kilka osób wypowiedziało się na temat wędrowniczej dewizy, a przede wszystkim jednej jej części- „Wyjścia w świat”. Przy tym samym ognisku, gdy nasi goście wrócili do fortu ogrzać się popijając herbatkę, odbyło się kilka bardzo ważnych dla naszej drużyny wydarzeń. Raz jeszcze serdecznie gratulujemy Madzi W., obydwu Monikom oraz Matiemu :) Podczas wyżery nie zabrakło wielu inspirujących rozmów, chwili zastanowienia się nad rolą wędrownika w hufcu,, zabaw integracyjnych, a nawet i takich, które pozwoliły nam dowiedzieć się, kto z wędrowników z naszego hufca całował się z żabą! Był nawet tort, ponieważ jedna z druhenek właśnie tego dnia stała się doroślakiem! 😉

WYŻERA